AdE Danışmanlık İlkeleri ve Yasal Uyarı

AdE Akarsu Danışmanlık Eğitim (AdE Danışmanlık) web sitesine erişmekle ve kullanmakla, aşağıdaki ilke ve bilgilendirmeleri, hiçbir sınırlama veya koşul olmaksızın kabul etmiş sayılırsınız. Bundan dolayı AdE Danışmanlık web sitesine erişiminiz, ilgili yasal düzenlemelere tabidir.

Telif Hakkı: AdE Akarsu Danışmanlık Eğitim.

İçerik

Bu sitede yer alan tüm içerikler, yalnızca bilgi amaçlıdır ve bilgilerin yasal bağlayıcılığı yoktur.

Kişisel bilgiler

AdE Danışmanlık web sitesi üzerinden girdiğiniz tüm kişisel bilgileriniz size daha iyi hizmet verebilmesi amacıyla kullanılabilir. Gizli tutulacak olan kişisel bilgileriniz sizinle olan iletişimi düzenlemek ve size özel fırsatlar geliştirmek dışında başka amaçlar için kesinlikle kullanılmayacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman kişisel verilerinize erişmek, düzeltmek ve kullanım iznini kaldırmak hakkına sahipsiniz.

Telif hakkı ve fikri mülkiyet bildirimi

Bu sitenin sunumu ve tüm içeriği sınai ve fikri mülkiyet haklarıyla korunmaktadır. Bu sitedeki bilgi, metin, resim veya grafikleri yalnızca kişisel, ticari olmayan amaçlarınız için kullanabilirsiniz ve bunları görüntüleme hariç, AdE Danışmanlık’ın yazılı izni olmadan çoğaltamaz, değiştiremez, aktaramaz, lisans alamaz ve yayınlayamazsınız.

Linkler

AdE Danışmanlık web sitesinde, bu siteden tamamen bağımsız diğer İnternet sitelerine linkler bulunabilir. AdE’nin bu sitelerde temsili yoktur veya bu tür köprü bağlantılarında veya diğer Internet sitelerinde bulunan bilgilerinin doğruluğu, eksiksizliği ve gerçekliğini garanti etmez. AdE Danışmanlık, web sitesine bağlantılı diğer İnternet sitelerine eriştiğinizde sorumluluk tamamen size aittir.

Yasal uyarı sayfasının güncellenmesi

AdE Danışmanlık, iş gereksinimlerine göre bu siteyi istediği zaman güncelleme hakkını saklı tutar.

Alınan okuyucu mesajları

AdE Danışmanlık web sitesiyle ilgili mesaj gönderdiğinizde, alınan mesajları AdE Danışmanlık, web sitesine ücretsiz koyma veya siteye koymama hakkını saklı tuttuğunu kabul etmiş olursunuz. AdE Danışmanlık, web sitesinde yayınlanan mesajların içeriğine ilişkin sorumluluk kabul etmez.